Minint socialinių darbuotojų dieną Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje lankėsi Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius, administracijos direktorė Danutė Laivienė, bei socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailienė.
Šventės proga svečiai socialiniams darbuotojams linkėjo gražių akimirkų, didelės sveikatos, kantrybės ir prasmingų darbų kasdienybėje.