Meniu

Sporto renginys „Sportas sveikata – visų nuotaika gera“

Sporto renginys „Sportas sveikata – visų nuotaika gera“ tapo išskirtiniu ir įsimintinu baigiamuoju projekto „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“ akcentu. Šis renginys ne tik simbolizavo projekto sėkmingą užbaigimą, bet ir atskleidė jo teigiamą poveikį vaikams ir bendruomenei.

Renginio metu vaikai aktyviai dalyvavo įvairiose estafetėse, kurios skatino jų fizinį aktyvumą ir stiprino fizinę ištvermę. Judrios ir kūrybingos užduotys padėjo vaikams lavinti savo fizinius gebėjimus, koordinaciją ir reakciją.

Smagus laikas, praleistas žaidžiant ir varžantis, padėjo vaikams išlaisvinti energiją ir patirti tikrą sporto džiaugsmą.

Renginyje dalyvavo gausus vaikų skaičius iš įvairių ugdymo įstaigų: Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio, Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus bei Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus. Dalyvavimas tokiame renginyje užtikrino visų projekto dalyvių įtraukimą ir bendradarbiavimą.

Renginio pabaigoje vaikams buvo išdalinti prizai ir padėkos raštai, kurie motyvavo juos dar labiau įsitraukti į fizinę veiklą ir siekti geresnių rezultatų ateityje. Tai paskatino vaikus ir toliau aktyviai judėti bei siekti savo tikslų.

 


laisvos vietos

laisvos vietos

Projektai

Projektai

Programos

Programos

Konsult. pagalba

Konsult. pagalba

Steigėjas

Steigėjas

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190113365
AB bankas „Swedbankas“
A. s. LT32 7300 0100 0252 7009

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jolita Uljanovienė - direktorė

A. Mackevičiaus g. 21, 86131 Kelmė
Tel. +370 665 30 167
Tel. +370 616 09 833
El. paštas: labas@kulverstuko.lt

2024 © Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Versija neįgaliesiems