Meniu

GEROSIOS PATIRTYS „eTWINNING“ MOKYKLŲ KONFERENCIJOJE

Neformaliojo švietimo mokytoja Jūratė Buivydienė dalyvavo „eTwinning“ mokyklų internetinėje konferencijoje „Students in eTwinning Schools are agents of change“ (liet. „eTwinning“ mokyklų mokiniai yra pokyčių agentai“).

Šių metų konferencijoje buvo pabrėžtas itin svarbus mokinių, kaip pokyčių formuotojų, vaidmuo ugdyme. Joje buvo nagrinėjama, kaip mokinių įgalinimas didina jų gerovę ir prisideda prie bendros švietimo bendruomenių kokybės. „eTwinning“ mokyklos garsėja tuo, kad teikia pirmenybę mokinių agentūrai, todėl didžiuojamės galėdami būti šios misijos dalimi. Konferencijos metu dalyviai gilinosi į strategijas ir iniciatyvas, skatinančias mokinių įgalinimą, dalijosi praktiniais pavyzdžiais, diskutavo apie mokinių agentūros integravimą į mokyklos kultūrą.

Mokytoja įgijo vertingų įžvalgų ir idėjų, kurios padės mums dar labiau sustiprinti savo mokinius ir užtikrinti, kad jie būtų savo mokymosi kelionės pagrindiniai veikėjai. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti šias naujas praktikas mūsų darželyje.


laisvos vietos

laisvos vietos

Projektai

Projektai

Programos

Programos

Konsult. pagalba

Konsult. pagalba

Steigėjas

Steigėjas

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190113365
AB bankas „Swedbankas“
A. s. LT32 7300 0100 0252 7009

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jolita Uljanovienė - direktorė

A. Mackevičiaus g. 21, 86131 Kelmė
Tel. +370 665 30 167
Tel. +370 616 09 833
El. paštas: labas@kulverstuko.lt

2024 © Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Versija neįgaliesiems