Meniu

„KŪLVERSTUKO“ LOPŠELIS-DARŽELIS – VIENAS IŠ „SCIENTIX STEM PROVIDERS AWARD“ INICIATYVOS LAIMĖTOJŲ!

Šių metų „Scientix STEM Discovery Campaign“ – bendra tarptautinė iniciatyva, organizuota kartu su projektu „Life Terra“. Iniciatyva kvietė pedagogus, projektus, organizacijas, bibliotekas, mokyklas, universitetus, jaunimo klubus ir visas suinteresuotas šalis visoje Europoje ir už jos ribų dalintis ir skleisti gerąsias patirtis karjeros bei studijų mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) srityse. Kampanija vyko nuo 2024 m. vasario 1 d. iki balandžio 30 d. Kampanijos metu dalyviai dalijosi su STEM švietimu susijusiomis veiklomis spustelėjamame pasaulio žemėlapyje, kuriame galima pasiekti ir atkurti šias veiklas.

Prie „Scientix STEM Discovery Campaign“ iniciatyvos prisijungė apie 700 000 dalyvių, buvo pateikta 4600 veiklų iš daugiau negu 50 šalių. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio ugdytiniai su „eTwinning“ projekto „The Litlle Prince in Space“ partneriais. Kampanijos metu iniciatyvos dalyviai – „Kūlverstuko” lopšelio-darželio mokytojos Gilija G., Milda A., Jurgita C., Aušra B., Violeta M. ir Jūratė B. dalijosi su STEM švietimu susijusia veikla „Didieji Grįžulo ratai“.

Mus pasiekė žinia iš Briuselio, kad Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis atrinktas kaip vienas iš „Scientix STEM Providers Award“ iniciatyvos laimėtojų. Scientix apdovanojimai skirti paskatinti pedagogus už  išskirtinius pasiekimus gamtos mokslų srityje įvairiose švietimo temose ir srityse.

Dėkojame Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio mokytojams už patirties sklaidą, inovacijų skatinimą,  mokymo ir mokymosi meistriškumą.

Labai didžiuojamės, gavę apdovanojimą ir galėdami skleisti gerąją patirtį apie Kelmę ir Lietuvą  tarptautiniu mastu pasaulio žemėlapyje!


laisvos vietos

laisvos vietos

Projektai

Projektai

Programos

Programos

Konsult. pagalba

Konsult. pagalba

Steigėjas

Steigėjas

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190113365
AB bankas „Swedbankas“
A. s. LT32 7300 0100 0252 7009

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jolita Uljanovienė - direktorė

A. Mackevičiaus g. 21, 86131 Kelmė
Tel. +370 665 30 167
Tel. +370 616 09 833
El. paštas: labas@kulverstuko.lt

2024 © Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Versija neįgaliesiems