Meniu

Edukacinė išvyka į Naisius

Spalio 25 dieną priešmokyklinių grupių „Boružiukai“, „Žiogeliai“ ugdytiniai bei ikimokyklinio ugdymo grupės „Meškučiai“ ugdytiniai ugdomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą vyko į mažąją Lietuvos kultūros sostinę – Naisius.

Pažintį su Naisiais vaikai pradėjo nuo Žemaitukų žirgyno. Ekskursijų vadovė ir žirgų trenerė  pakvietė į maniežą dalyvauti edukacinėje programoje „Pabūk žirgu“. Vaikai sužavėti stebėjo žirgo ir raitelio treniruotę, sužinojo apie pagrindinius žirgo aliūrus, patys išbandė ir pakartojo žemaitukų treniruotės elementus: grakščiai ėjo žingsniu, bėgo risčia, šuoliavo. Didžiausias džiaugsmas  ir akyčių spindesys buvo, vaikams glostant žirgą ir  gavus edukacijos diplomą.

Iš žirgyno vaikai kelionę tęsė lankydami kitas nuostabias Naisių kaimelio vietoves. Besižvalgydami po miestelio kraštovaizdį vaikai pamatė neįprastas žalias skulptūras: avytes, karvę, vėžliuką, sraigę, voverę, liūtą, kiškį. Ugdytiniai prie jų glaudėsi, glostė, fotografavosi. Linksmoji arkliukų karuselė neveikė, bet užšokti ir pasėdėti ant jų buvo smagu. Vaikai apžiūrėjo unikalų Inkilų muziejų, esantį po atviru dangumi, susipažino su inkilų ir juose gyvenančių paukščių įvairove. Ugdytiniai grožėjosi Alkos kalno didybe, Baltų dievų skulptūrų gausa, Karališkųjų žalčių šeimyna. Pabuvo unikalaus grožio saloje „Angelų rezidencija“. Vaikus sudomino saloje laisvai gyvenantys triušiai bei  gausus būrys plaukiojančių žuvų.

Netruko prabėgti laikas. Vaikai grįžo pavargę, bet pilni gerų emocijų ir įspūdžių bei praplėtę akiratį.

 


laisvos vietos

laisvos vietos

Projektai

Projektai

Programos

Programos

Konsult. pagalba

Konsult. pagalba

Steigėjas

Steigėjas

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190113365
AB bankas „Swedbankas“
A. s. LT32 7300 0100 0252 7009

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jolita Uljanovienė - direktorė

A. Mackevičiaus g. 21, 86131 Kelmė
Tel. +370 665 30 167
Tel. +370 616 09 833
El. paštas: labas@kulverstuko.lt

2024 © Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Versija neįgaliesiems