Meniu

2019-2021 m. Erasmus+ KA229 projektas „4 elements – STEAM in early education“

Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerysčių projekto „4 elements – STEAM in early education“ (liet. „4 elementai – STEAM ankstyvajame ugdyme”) (projekto numeris – 2019-1-PL01-KA229-065638_5)  tikslas – plėsti vaikų kompetencijas ir kritinį loginį mąstymą, žadinti vaikų susidomėjimą gamtos mokslais, skatinti jų ekologinę savimonę per jiems patrauklias praktines veiklas į pagalbą pasitelkiant informacines komunikacines technologijas.

Įgyvendinant projektą ugdymo turinys bus praturtintas 4 stichijų – oro, vandens, žemės ir ugnies elementų bei su jais susijusių temų gilesniu pažinimu, grįstu patirtiniu ugdymu(si).  Suplanuotos veiklos yra pagrįstos eksperimentais, stebėjimais, tyrinėjimais, šiuolaikinėmis technologijomis ir vaikų meninės raiškos plėtra. Siekiama, kad pažinimo formos būtų kuo įdomesnės, metodai įvairesni, ugdomosios veiklos stebintų, sudomintų, skatintų kelti klausimus, kviestų ieškoti atsakymų ir į pasaulį žvelgti jaunojo tyrėjo ir atradėjo akimis.

Projekte dalyvaujantys pedagogai turės galimybę patobulinti ir praplėsti savo profesines kompetencijas, įgyti žinių apie praktinį STEAM metodo taikymą ir platesnį IKT priemonių naudojimą ikimokyklinėse ugdomosiose veiklose. Dalindamiesi patirtimi, grįsta skirtingais ugdymo modeliais, mokytojai ir vaikai galės pasitikrinti savo žinias, naudotus mokymo metodus ir praplėstas kompetencijas bei pasimokyti vieni iš kitų. Skatindami tėvų ir įstaigos bendradarbiavimą, į projektinių veiklų įgyvendinimą įtrauksime ir vaikų tėvelius. Tikimės, kad glaudus ugdymo įstaigos bendruomenės bendradarbiavimas bei komandinis darbas su partneriais iš Lenkijos, Portugalijos, Makedonijos ir Italijos ikimokyklinių ugdymo įstaigų padės mums ugdyti atsakingus Europos piliečius.

     Projekto trukmė – 24 mėnesiai

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai iš Europos Sąjungos „Erasmus+“ programos lėšų. Lietuvoje Erasmus+ programą administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

     Projekto veiklos:

Informacija atnaujinta — 2022 kovo 22 | << ATGAL

laisvos vietos

laisvos vietos

Projektai

Projektai

Programos

Programos

Konsult. pagalba

Konsult. pagalba

Steigėjas

Steigėjas

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190113365
AB bankas „Swedbankas“
A. s. LT32 7300 0100 0252 7009

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Jolita Uljanovienė - direktorė

A. Mackevičiaus g. 21, 86131 Kelmė
Tel. +370 665 30 167
Tel. +370 616 09 833
El. paštas: labas@kulverstuko.lt

2023 © Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis
Versija neįgaliesiems